ГРУПА "ВИШИВАНКА"

ГРУПУ "ВИШИВАНКА" ВІДВІДУЄ 27дітей 6 -го року життя, /старша група №2 /

З дітьми працюють вихователіПавлик Надія Іванівна, Труш Зоя Іванівна, помічник вихователя Артисюк Віра Іванівна

/Files/images/pedagogi/Изображение 451.jpg

/Files/images/_molodsha_grupa_1/Изображение 266.jpg

/Files/images/_molodsha_grupa_1/Изображение 273.jpg

_______________________________________________________________________

З дітьми старшої групи №2 працюють справжні професіонали, талановиті, закохані у дошкільну справу педагоги Павлик Надія Іванівна, Труш Зоя Іванівна та їх незамінний помічник Віра Іванівна Артисюк, які з глибоким інтересом ставляться до свого фаху, постійно прагнуть до самовдосконалення.

Діти цієї групи відчувають, що Надія працюють з ними за покликанням серця. Діти цінять це, тому й ставляться до своїх вихователів з любов'ю і, як правило, наслідують у всьому: у вчинках, у манері триматися, говорити, рухатися. Малята завжди дослухаються до їх думки, радіють їхнім похвалам, засмучуються, коли бачать своїх вихователів засмученими. Адже, діти як ніхто завжди відчувають і розрізняють щире, тепле і офіційне, байдуже, внутрішньо холодне ставлення до себе.

Дітям в групі завжди цікаво і затишно, тут панує атмосфера любові і добра. Ну, а життя насичене різноманітними несподіванками, веселими подорожами, цікавими іграми, розвивальними заняттями, співом, музикою. танцями. Хай так буде завжди! Підтвердженням цього є фоторепортаж. Цікавого перегляду вам.

_______________________________________________________________________

З життя групи:

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi