НОВИНИ З ЖИТТЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3

_______________________________________________

З 19листопада по 23 листопада в закладі дошкільної освіти проходить Тиждень безпеки життєдіяльності. Під час його проведення були виконані всі заплановані заходи. Теми занять, розваг, екскурсій, розповідей, літературних читань, вистав стосувалися небезпеки дітей вдома, на вулиці, біля водойми, в лісі, в побуті, при зустрічі з незнайомими людьми, свійськими та дикими тваринами і т.ін. Був проведений практичний тренінг з евакуації дітей та працівників на випадок пожежі. У Тижні безпеки життєдіяльності взяли участь та провели бесіди з дітьми, працівниками закладу фахівці ДСНС в Любешівському районі та патрульної поліції.

/Files/images/001.JPG

/Files/images/DSCN5246.JPG

/Files/images/DSCN5243.JPG

/Files/images/DSCN5252.JPG

/Files/images/bezpeka_/Изображение 1504.jpg

/Files/images/bezpeka_/Изображение 1531.jpg


/Files/images/bezpeka_/Изображение 1526.jpg

_______________________________________________

На протязі періоду з 10 жовтня по 10листопада у ЗДО відбувались розваги в усіх вікових групах, які присвячені золотій осені. Розваги були цікаві, з казковими героями, з веселими піснями і танцями. Кожна група зорганізувала виставку поробок з овочів, фруктів, квітів, які підготували діти і батьки. Маленькі глядачі були щасливі і радісні на цих розвагах, де осінь дарувала для них свої дарунки.

/Files/images/sadok/Изображение 126.jpg

/Files/images/pavlik_trush/008.JPG

______________________________________________

31 травня і 1-го червня проходять випускні свята у групах "Веселка" (вихователі Корнач М.М., Крисько О.В.) і "Калинонька" (вихователі Труш Л.В., Оласюк Т.М.)

/Files/images/_mol_2/DSCN0001.JPG

____________________________________________

Цікаве і насичене життя дошкільнят в нашому ДНЗ триває щодня:

/Files/images/svyata_ta_rozvagi/DSCN1013.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/DSCN1011.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/DSCN1012.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/DSCN0999.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/DSCN0993.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/DSCN0958.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/DSCN1022.JPG

______________________________________________
На виконання наказу відділу освіти, молоді і спорту Любешівської РДА "Про проведення місячника безпеки життєдіяльності у навчальних закладах району" від 02.04.2018 №78 з 03 квітня по 30 квітня в ДНЗ проходив місячник безпеки життєдіяльності. Під час його проведення були виконані всі заплановані заходи, що стосувалися небезпеки дітей вдома, на вулиці, біля водойми, в лісі, в побуті, при зустрічі з незнайомими людьми, свійськими та дикими тваринами іт.ін. Був проведений практичний тренінг з евакуації дітей та працівників під час пожежі.

/Files/images/svyata_ta_rozvagi/023.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/020.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/029.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/002.JPG/Files/images/svyata_ta_rozvagi/015.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi