ГРУПА "КАЛИНОНЬКА"

ГРУПУ ВІДВІДУЄ 26 5-го року життя. З дітьми працюють вихователі Хомич Ніна Омелянівна,Видерко Надія Гнатівна, помічник вихователя Любежаніна Людмила Іванівна.

/Files/images/_mol_2/Изображение 1149.jpg

/Files/images/serednya_2/Изображение 306.jpg

_______________________________________________________________________

В групі "Калинонька" життя насичене і цікаве. Вихователі Хомич Ніна Омелянівна та Видерко Надія Гнатівна дбають про те, щоб малюкам було затишно й весело, створюють всі умови, щоб вони зростали міцними, загартованими, бадьорими. Вони прилучають своїх вихованців до гармонії світу, його краси й могутності, допомагають кожній дитині розвивати свої внутрішні творчі сили, розвивають їх здібності, даровані природою.

Діти й дорослі у середній групі живуть однією дружною родиною, радощі й прикрощі у них одні. Ніна Омелянівна, Надія Гнатівна та їх помічник Людмила Іванівна прагнуть зробити все для того, щоб заклад дошкільної освіти став для їхніх вихованців другою рідною домівкою.

У груповій кімнаті передбачені місця для постійних та змінних осередків творчості, де діти мають можливість зайнятися улюбленою справою за власним бажанням.

Засобами музики, художнього слова педагоги цієї групи постійно прагнуть впливати на розвиток уяви, художнього смаку вихованців, заохочують їх мислити самостійно і неординарно.

______________________________________________

З життя групи:

Кiлькiсть переглядiв: 228

Коментарi