ГРУПА "РОМАШКА"

Групу "Ромашка" відвідує 22дітей 4-го року життя /молодший дошкільний вік/

В групі з дітьми працюють вихователі Крисько Олена Вікторівна, Корнач Марія Михайлівна, помічник вихователя Шукалович Валентина Петрівна.

/Files/images/starsha_gr/Изображение 212.jpg
/Files/images/Изображение 169.jpg
/Files/images/Изображение 181.jpg

______________________________________________________________________

Молодший дошкільний вік - унікальний період у розвитку дитини. Маленька дитина не здатна подбати про себе самостійно. Тож дорослі у перші роки життя мають створити для

нього комфортні умови, щоб дитина з радістю зустрічала кожний новий день. А починається все зранку... Яким він стане для малюка, залежить від мами й тата, від того, як вони його пробудять, з яким настроєм приведуть у дитячий садок. А далі - справа наших вихователів, які мають дбати про те, щоб дитині подобалося тут з першої хвилини. У групі з дітьми молодшого дошкільного віку працюють вихователі Олена Вікторівна та Марія Михайлівна. Без перебільшення скажу, що ці вихователі саме з тих, кого щиро люблять діти, шанують колеги і батьки. Вони володіють непростим мистецтвом знаходити " ключик" до душі кожної маленької людини, розуміти її неповторну індивідуальність. Щоб підтримувати у малят постійний інтерес на заняттях і в повсякденному житті, щоб оченята світились радістю пізнання, щоб ніжні сердечка відгукувались на добрі справи, красу оточуючого світу, потрібні не лише грунтовні знання, а й неабиякі здібності артиста. художника, поета... Всіма цими рисами володіють наші педагоги. У їхній групі завжди порозуміння, творче натхнення, цікаві ідеї. Дітям тут затишно по-домашньому, радісно і весело.

_________________________________________________________________

З ЖИТТЯ ГРУПИ...

Кiлькiсть переглядiв: 239

Коментарi